NuPS kauden päättäjäiset 2018 joukkueiden palkittavat

NuPS kauden 2018 päättäjäiset on pidetty Kuoppanummen koulukeskuksessa 10.11.2018. Paikalla oli ennätysmäärä lähes 450 seuran jäsentä, mikä on aivan mahtavaa. Kiitos kaikille mukana olleille.

Haluamme onnitella kaikkia joukkueiden pelaajia! 
(Kiertopalkinnot erillisenä uutisena).

HARJOITTELUA JA PELAAMISTA ISOLLA SYDÄMELLÄ
BRAZIL

POJAT JA TYTÖT 2012
Oliver Forsberg
Niila Laatikainen
Eino Lampikari
Rasmus Leirilaakso
Leevi Vendelin

IKÄKAUDEN LUPAUS
Elmo Saros

**
TYTÖT 2011
Inka Moisio
Lila Liiri
Mila Blom
Venla Rämö
Aamu Pöyry

IKÄKAUDEN LUPAUS
Heini Metsä

**
POJAT 2011
Luka Juntunen
Aleksi Leino
Viljam Lehtisalo
Anselmi Mähönen
Luca Mujunen

IKÄKAUDEN LUPAUS
Markus Toivo

**
TYTÖT 2010
Nella Kohonen
Helmi Vuorikoski
Julia Jormanainen
Annika Korander
Piitu Päivärinta

IKÄKAUDEN LUPAUS
Jade Bergman

**
POJAT 2010
Lukas Leirilaakso
Oliver Aalo
Ossian Salonen
Joonas Huotari
Valtter Hovi

IKÄKAUDEN LUPAUS
Viljami Linnakoski

**
TYTÖT 2009
Enni Väätäinen
Mila Bergholm
Selina Saari
Tiia-Maria Pulkkinen
Rosa Ågren

IKÄKAUDEN LUPAUS
Noora Uusipaikka

**
POJAT 2009
Oula Riihiaho
Nooa Korpi
Leo Sutinen
Toivo Junnikkala
Leevi Rapila

IKÄKAUDEN LUPAUS
Jonne Siiskonen

**
TYTÖT 2008
Kerttu Kivistö
Nelli Liipola
Veera Vakkamäki
Elina Viertola
Aino Qvick

IKÄKAUDEN LUPAUS
Stella Ek

**
POJAT 2008
Emil Siven
Lucas Törn
Joonatan Söder
Miska Koskimäki
Anthony Muukkonen

IKÄKAUDEN LUPAUS
Patrik Niinimäki

**
TYTÖT 2007
Ada Tervo
Melina Nikula
Eevi Tammilehto
Venla Väyrynen
Piret Palonen

IKÄKAUDEN LUPAUS
Wiona Nokio

**
POJAT 2007
Jere Takkinen
Otso Erävuoma
Leevi Kriikku
Toivo Lehtinen
Oskari Parjanen
IKÄKAUDEN LUPAUS
Elias Kemppainen

**
TYTÖT 2006
Aada Forsman
Mimmi Ruuskanen
Janette Ohisalo
Rose Granberg
Katri Vihtkari

IKÄKAUDEN LUPAUS
Neorah Airiola

**
POJAT 2006
Mikael Nuutinen
Marvellous Idele
Aatos Ylä-Jarkko
Vilho Pohjoisvirta
Luca Spooner

IKÄKAUDEN LUPAUS
Joona Puro

**
TYTÖT 2005
Fanni Honkimaa
Milla Kivelä
Wilma Nokio
Enni Saarni
Vilma Vataa

IKÄKAUDEN LUPAUS
Emilia Dannbäck

**
POJAT 2005
Lenni Immonen
Leevi Aho
Tuukka Jalas
Aleksi Tuominen
Roni Niinimäki

IKÄKAUDEN LUPAUS
Aleksi Juurakko

**
TYTÖT 2004
Noora Ilonen
Wilma Raunio
Kelli Merisalu
Alexia Kalymialaris
Enna Benamar

IKÄKAUDEN LUPAUS
Noora Määttä

**
POJAT 2004
Saki Kare
Jesse Tuominen
Alex Sorrok
Eemeli Elomaa
Remu Ylä-Outinen

IKÄKAUDEN LUPAUS
Topi Kuusinen

**
POJAT 2003
Pyry Schutchkoff
Olli Lindström
Akke Tuomisto
Vilke Salmenperä
Eemeli Hietanen

IKÄKAUDEN LUPAUS
Markus Juolahti

**
B-TYTÖT
Noora Rehnström
Laura Tammi
Vilja Bergholm
Selja Laine
Emilia Siltala

IKÄKAUDEN LUPAUS
Liisa Merisalu

**
B-POJAT
Tuomo Lehtola
Future Mpuza
Onni Kesälahti
Onni Virtanen
Eetu Kemppainen

IKÄKAUDEN LUPAUS
Arttu Hyrske

**
A-POJAT
Antti Jukari
Johannes Korhonen
Niklas Laakso
Aleksi Paananen
Joni Saario

IKÄKAUDEN LUPAUS
Niko Vuorela

**
PINKIT STRINGIT
Taija Grönholm
Minni Korhonen
Miia Streng
Tuija Sundberg
Laura Ollila

JOUKKUEEN VUODEN PELAAJA
Riina Kostiainen

**
M2 RESERVI
Otto Tapanainen
Joni Lemminkäinen
Tero Kaira
Jan Åberg

JOUKKUEEN VUODEN PELAAJA
Juha-Matti Hynell

**
M1 EDUSTUS
Kaarle Glad
Niko Vuorela
Marko Pelgonen
Oskari Kokkila
Teemu Lintula

JOUKKUEEN VUODEN PELAAJA
Johannes Korhonen