P07

Joukkue
Tapahtumat
Uutiset
Vuonna 2007 syntyneiden poikien joukkue NuPS:issa. Meitä on yli viisikymmentä poikaa, jotka harjoittelevat 2-3 kertaa viikossa ja mukaan mahtuu aina lisää. Jos poikasi on kiinnostunut jalkapallosta niin ota yhteyttä seuraan mieluiten sähköpostilla ja sovitaan mihin harjoituksiin tulette tutustumaan toimintaan.
Toimihenkilöt
Jenni Kettunen
Rahastonhoitaja
jenni.kettunen@nups.fi
Ari J Lehtinen
Huoltaja
Pirjetta Lehtinen
Huoltaja, Varustevastaava
Janne Lehtonen
Vastuuvalmentaja
+358505446542,  jannezky@gmail.com
Teresa Luoma-aho
Joukkueenjohtaja
+358449703434,  teresa.luoma-aho@outlook.com
Elina Mäkelä
Huoltaja
elina.makela@nups.fi
Tommi Parjanen
Valmentaja
tommi.parjanen@nups.fi
Sami Piitulainen
Huoltaja
Noora Rehnström
Valmentaja
Ossi Salminen
Valmentaja
+358407167136,  ossi.salminen@nups.fi
Jarmo Syrjälä
Valmentaja
Timo Vataa
Valmentaja
0400836927,  timo.vataa@nups.fi
Pelaajat
40
Max Aarni-Heera
Pelaaja
35
Topias Aholainen
Pelaaja
37
Eliot Alilehto
Pelaaja
13
Leo Ayad
Pelaaja
48
Otso Erävuoma
Pelaaja
52
Samu Henell
Pelaaja
6
Nuutti Hirvasniemi
Pelaaja
21
Iiro Holappa
Pelaaja
16
Veeti Holopainen
Pelaaja
3
Andreas Ingberg
Pelaaja
30
Elias Kemppainen
Pelaaja
0
Ville Keskinen
Koeaikapelaaja
7
Jonne Kettunen
Pelaaja
20
Lauri Kilkki
Pelaaja
54
Santeri Komulainen
Pelaaja
38
Anton Korander
Pelaaja
18
Leevi Kriikku
Pelaaja
42
Lassi Lahtinen
Pelaaja
0
Elias Lakso
Koeaikapelaaja
56
Veeti Lappi
Pelaaja
5
Toivo Lehtinen
Pelaaja
22
Jami Lehtonen
Pelaaja
23
Jere Lehtonen
Pelaaja
51
Tuukka Lempinen
Pelaaja
41
Casper Lintula
Pelaaja
14
Antonio Luoma-aho
Pelaaja
25
Markus Mäkelä
Pelaaja
10
Niklas Mäkinen
Pelaaja
36
Akseli Nevantausta
Pelaaja
15
Luukas Niemi
Pelaaja
31
Lassi Nuutinen
Pelaaja
44
Aleksi Ounasvuori
Pelaaja
46
Daniel Paldanius
Pelaaja
0
Valtteri Palmunen
Koeaikapelaaja
39
Anton Palomäki
Pelaaja
33
Eemeli Parjanen
Pelaaja
32
Oskari Parjanen
Pelaaja
4
Rasmus Paulin
Pelaaja
55
Alex Pirhonen
Pelaaja
26
Jonne Rajala
Pelaaja
49
Mico Rehnström
Pelaaja
45
Eelis Salminen
Pelaaja
27
Teemu Siekkinen
Pelaaja
28
Leevi Syrjälä
Pelaaja
47
Arttu Tammelin
Pelaaja
29
Oskari Taskinen
Pelaaja
19
Robert Tillander
Pelaaja
2
Aleksi Tuliniemi
Pelaaja
9
Eemeli Vahaluoto
Pelaaja
50
Eetu Vataa
Pelaaja
Joukkueen tukena
Rintamäen Rakennus ja Suunnittelu Oy
Liikenne Satuli Oy
Seuraavat tapahtumat
20.09.2019 18:00 P07
P07 - FC Wild
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
22.09.2019 09:30 P07
Gnistan syysturnaus
Oulunkylän Urheilupuisto 1 (Mustapekka Areena)
22.09.2019 12:30 P07
P07 - Taitotapahtuma
Painokiila Areena TN (Ratapuisto TN koko kenttä)
22.09.2019 15:00 P07
Harkat P07
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
23.09.2019 18:00 P07
Harkat P07
Rintamäki Areena TN 1/2B (Uimahallin TN 1/2B)