P08

Joukkue
Tapahtumat
Uutiset
Sika kauan ollaan yhes pelattu, Joo, ja ihan oikein kelattu; Rabonat, Cruyffit ja muut kikat on jo hanskas, Ammattilaisina pelataan vaik Ranskas. Koutseina edelleen Mikot ja Sanna siis, Junnui on saatu messii jotai kuuskytviis. Piirisarjas ollaa viidel jengil, Ne klaarataan ne hyväl svengil. Vaikka välil meil vähä pätkii, ollaan kentällä hyvii jätkii!
Toimihenkilöt
Tiina Andberg
Joukkueenjohtaja
+358405874496,  tiina.andberg@nups.fi
Taru Ek
Huoltaja
Mikko Hausalo
Valmentaja
mikko.hausalo@nups.fi
Krista Kohonen
Joukkueenjohtaja
Krista.kalliopera@gmail.com
Kadri Ots
Rahastonhoitaja
kadri.ots@nups.fi
Sanna Paanukoski
Valmentaja
sanna.paanukoski@nups.fi
Anton Palosaari
Valmentaja
+358442718998,  anton.palosaari@nups.fi
Pertti Puisto
Apuvalmentaja
pertti.puisto@elisanet.fi
Niko Pönkkä
Apuvalmentaja
Olli Rämö
Valmentaja
Anne Tanskanen
Huoltaja
anne.tanskanen@nups.fi
Mikko Timonen
Valmentaja
mikko.timonen@nups.fi
Mikko Koimäki
Vastuuvalmentaja
+358405274430,  mikko.koimaki@nups.fi
Pelaajat
2
Konsta Björn
Pelaaja
57
Max Brusila
Pelaaja
4
Ilmari Hackman
Pelaaja
28
Niklas Hausalo
Pelaaja
48
Julius Huotari
Pelaaja
39
Salomo Isoaho
Pelaaja
51
Pekka Jussila
Pelaaja
18
Murat Kababiyik
Pelaaja
23
Konsta Kainulainen
Pelaaja
69
Rasmus Kari
Pelaaja
9
Miska Koimäki
Pelaaja
31
Tuomas Konttinen
Pelaaja
71
Wiljam Kreutzman
Pelaaja
66
Matias Lindfors
Pelaaja
46
Niila Manninen
Pelaaja
56
Amos Mela
Pelaaja
 
Masi Merikallio
Pelaaja
49
Joona Moisio
Pelaaja
15
Joona Mälkiä
Pelaaja
33
Patrik Niinimäki
Pelaaja
21
Rico-Gennet Ots
Pelaaja
34
Mikael Palin
Pelaaja
35
Tuukka Palm
Pelaaja
19
Rasmus Parantainen
Pelaaja
45
Eino Poirot
Pelaaja
62
Kristofer Puieräst
Pelaaja
16
Santeri Puisto
Pelaaja
32
Patrik Pönkkä
Pelaaja
68
Nuutti Rontu
Pelaaja
42
Aapo Ruosteoja
Pelaaja
40
Niklas Rämö
Pelaaja
36
Elias Salakka
Pelaaja
37
Joel Sannikka
Pelaaja
55
Emil Sivén
Pelaaja
44
Samuel Sundvik
Pelaaja
22
Joonatan Söder
Pelaaja
52
Eemil Tanninen
Pelaaja
53
Casper Tanskanen
Pelaaja
20
Henry Tuomisalo
Pelaaja
26
Lucas Törn
Pelaaja
38
Veeti Vehkasaari
Pelaaja
29
Iisakki Välimäki
Pelaaja
 
Atte Wisniewski
Pelaaja
64
Ron Åvall
Pelaaja
 
Roope Rautanen
Pelaaja
5
Anton Airio
Pelaaja
27
Elias Hovi
Pelaaja
17
Joonas Timonen
Pelaaja
14
Kosti Urho
Pelaaja
13
Miska Koskimäki
Pelaaja
50
Niilo Vaittinen
Pelaaja
54
Niklas Viljakainen
Pelaaja
7
Rasmus Kohonen
Pelaaja
61
Tatu Honkasalo
Pelaaja
25
Anthony Muukkonen
Pelaaja
63
Oliver Helttunen
Pelaaja
59
Miska Komscha
Pelaaja
30
Eetu Kivensalo
Pelaaja
41
Elias Vataa
Pelaaja
10
Javier Ojeda
Pelaaja
60
Lauri Salminen
Pelaaja
8
Ville Tanskanen
Pelaaja
11
Timofei Paanukoski
Pelaaja
3
Teemu Tanskanen
Pelaaja
Joukkueen tukena
Rintamäen Rakennus ja Suunnittelu Oy
Liikenne Satuli Oy
Seuraavat tapahtumat
14.11.2018 17:00 P08
Harjoitus
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
15.11.2018 18:00 P08
Fysiikkatreenit
Balanssi, Lankila
16.11.2018 18:00 P08
Vapaan potkiskelun ja pelailun treeni
Rintamäki Areena TN (Uimahallin TN koko kenttä)
17.11.2018 08:00 P08
NuPS P08 Vihdin Autotalo - talvisarja
Painokiila Areena TN (Ratapuisto TN koko kenttä)
17.11.2018 08:30 P08
P08 - NuPS
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)