Yhteystiedot

Yhteystiedot

Nummelan Palloseura ry

Kuoppanummentie 22
PL 79
03101 NUMMELA
seura(at)nups.fi

Pankkiyhteys:
OP Nummela - FI61 5297 0020 1340 95
Y-tunnus:
0601525-4
Webmaster:



Hallitus
Kari Virta
Puheenjohtaja
Kari.Virta@nups.fi
Jaakko Järvensivu
Jäsen
Mika Hämäläinen
Jäsen
mika.hamalainen1969@gmail.com
Kati Isokirmo-Hämäläinen
Jäsen
Kati.isokirmo@saunalahti.fi
Pasi Viertola
Jäsen
044 030 4440,  Pasi.Viertola@NuPS.fi
Merja Lipponen
Jäsen
merja.lipponen@nups.fi
Lauri Ikävalko
Jäsen
Jukka Kesälä
Jäsen
jukka.kesala@nups.fi
Timo Värri
Jäsen

Urheilutoimintatiimi
Mika Hämäläinen
Urheilutoiminta
mika.hamalainen1969@gmail.com
Jukka Kesälä
Urheilutoiminta
jukka.kesala@nups.fi
Timo Värri
Urheilutoiminta
Timo Tuomi
Kehittämispäällikkö, Urheilutoiminta, Yhteiskuntavastuu, Viestintä- ja markkinointi
Nina Åberg
Hallituksen sihteeri, Toiminnanjohtaja, Urheilutoiminta, Viestintä- ja markkinointi, Yhteiskuntavastuu
+358503122623,  seura@nups.fi
Ville Kiuru
Urheilutoiminta - Valmennusvastaava, Urheilutoiminta
+358505864553,  ville.kiuru@nups.fi
Jan Nyberg
Valmennuspäällikkö, Urheilutoiminta
+358500619099,  jan.nyberg@nups.fi

Viestintä ja markkinointitiimi
Jaakko Järvensivu
Viestintä- ja markkinointi
Lauri Ikävalko
Viestintä- ja markkinointi
Timo Tuomi
Kehittämispäällikkö, Urheilutoiminta, Yhteiskuntavastuu, Viestintä- ja markkinointi
Nina Åberg
Hallituksen sihteeri, Toiminnanjohtaja, Urheilutoiminta, Viestintä- ja markkinointi, Yhteiskuntavastuu
+358503122623,  seura@nups.fi

Yhteiskuntavastuutiimi
Pasi Viertola
Seuranet ylläpitäjä, IT-tuki, Yhteiskuntavastuu
044 030 4440,  Pasi.Viertola@NuPS.fi
Merja Lipponen
Yhteiskuntavastuu
merja.lipponen@nups.fi
Timo Tuomi
Kehittämispäällikkö, Urheilutoiminta, Yhteiskuntavastuu, Viestintä- ja markkinointi
Nina Åberg
Hallituksen sihteeri, Toiminnanjohtaja, Urheilutoiminta, Viestintä- ja markkinointi, Yhteiskuntavastuu
+358503122623,  seura@nups.fi