Tapahtumat

Rajaa tapahtumia

Tapahtumat

Heinäkuu 2018
 
09.07.2018 09:00 P06
P06 Kilpa 2 Helsinki Cup
09.07.2018 09:00 P06
Hesa Cup
09.07.2018 09:30 P06
Helsinki CuP
Helsinki
09.07.2018 13:40 P06
Helsinki cup
helsinki
18.07.2018 12:00 P04-05
Kokkola Cup
22.07.2018 18:00 Seura
Halkian Helmet - Pinkit Stringit
Kirkkotie 186, Pornainen
26.07.2018 00:00 P06
Pori cup, kutsuturnaus
Pori
26.07.2018 08:00 P06
P06 Kilpa 2 Pori Cup
27.07.2018 08:00 P09
MAKSULLINEN Pori Cup
27.07.2018 10:00 P08
Pori Cup
27.07.2018 12:00 P08
Pori Cup Punaiset
Pori
27.07.2018 18:00 Pinkit Stringit
CITY SM Peli FC Jooooo vs. NuPs/Pinkit Stringit City
Töölö 2
27.07.2018 19:00 Pinkit Stringit
Utd SM peli Nups/Pinkit Stringit Utd vs. Lohjan Pallo/ FCVohvelit
Töölö3
27.07.2018 20:30 Pinkit Stringit
CITY SM peli NouLadies NuPs/Pinkit Stringit City
Töölö 2
27.07.2018 21:00 Pinkit Stringit
Utd SM peli MUSTA TUNTUU vs. NuPs/Pinkit Stringit Utd
Töölö 7
28.07.2018 09:00 Pinkit Stringit
CITY SM peli NuPs/Pinkit Stringit City FC Enkelit
Töölö 4
28.07.2018 10:30 Pinkit Stringit
CITY SM NuPs/Pinkit Stringit City Tean VanPa /2
Töölö 13
28.07.2018 11:00 Pinkit Stringit
Utd SM Peli ViNat vs NuPs/ Pinkit Stringit Utd
Töölö 10
28.07.2018 12:30 Pinkit Stringit
Utd SM Peli NuPs/Pinkit Stringit Utd vs. IPS witch/Punainen
Töölö 3
28.07.2018 15:00 Pinkit Stringit
CITY SM peli NuPs/Pinkit Stringit City HPS/Rinnanmitalla ohi
Töölö 3
28.07.2018 17:00 Pinkit Stringit
Utd SM peli Kärkkärit United vs. NuPs/ Pinkit Stringit Utd
Töölö 7
29.07.2018 10:00 PT12
PT12 - FC Wild
Painokiila Areena TN 1/2B (Ratapuisto TN 1/2B)
29.07.2018 11:30 Pinkit Stringit
CITY SM peli HJK / Klubin Gimmat NuPs/Pinkit Stringit City
Töölö 10
29.07.2018 12:00 Pinkit Stringit
Utd SM Peli NuPs/ Pinkit Stringit Utd vs. Pelinaiset
Töölö 6
29.07.2018 13:00 Pinkit Stringit
Utd SM peli NuPs/Pinkit Stringit Utd vs. FC Puumat
Töölö 9
29.07.2018 13:30 Pinkit Stringit
CITY SM peli NuPs/Pinkit Stringit City FC Scrambled Legs
Töölö 7
29.07.2018 14:00 B-Tytöt
B-Tytöt - IFK Mariehamn
Kuoppanummen nurmi
29.07.2018 14:15 M1 Edustus
ToTe - M1 Edustus
Tali 1 Nurmi
29.07.2018 19:00 M2 Reservi
M2 Reservi - FC Honka/2
Rintamäki Areena TN (Uimahallin TN koko kenttä)
30.07.2018 18:00 T06-07
T06-07 - FC Saupa
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
30.07.2018 21:00 Pinkit Stringit
KoiPS - Pinkit Stringit
Havukoski TN
31.07.2018 18:00 P06
P06 - LePa
Rintamäki Areena TN 1/2A (Uimahallin TN 1/2A)