Tapahtumat

Rajaa tapahtumia

Tapahtumat

Maaliskuu 2019
 
02.03.2019 14:00 T06-07
Saupa - T06-07
Muijala, Kupla
02.03.2019 14:00 P06
P06 - fcfj
Oulunkylän Urheilupuisto 1 Käskynhaltijantie
02.03.2019 15:00 P04-05
HyPS - P04-05
Villa Park TN, Torikatu 20, Hyvinkää
02.03.2019 16:00 B-Tytöt
KäPa ja TiPS - B-Tytöt
Esport Futsal
02.03.2019 17:00 Pinkit Stringit
FC Wild - Pinkit Stringit
Masalan Kupla
02.03.2019 19:00 P07
LePa - P07
02.03.2019 19:30 Pinkit Stringit
Pinkit Stringit - FCK Ladies West
Masalan Kupla
03.03.2019 09:00 PT12
NJS Nappulaminarit
Klaukkalan NJS-halli nap1
03.03.2019 10:00 P07
EPS - P07
Espoonlahden jalkapallohalli
03.03.2019 12:00 P10
Talvisarjaottelu P10 mustat
Käpylähalli
03.03.2019 13:00 T08-09
LoPa - T08-09
Muijala, Kupla
03.03.2019 15:00 P06
P06 - fc espoo
järvenpään monitoimihalli
03.03.2019 15:30 P06
FJK - P06
Eerikkilän Urheiluopisto
03.03.2019 18:30 A-Pojat
GrIFK - A-Pojat
VW Areena
03.03.2019 19:00 N1 Edustus
N1 Edustus - HooGee
Muijalan kuplahalli
04.03.2019 16:00 P06
HJK - P06
Tali halli TN
05.03.2019 18:20 M1 Edustus
FJK - M1 Edustus
Eerikkilän Urheiluopisto
07.03.2019 09:00 P06
kilpa, huuhkajapelit
08.03.2019 19:30 T04-05
NuPS - T04-05
Muijala, Kupla
08.03.2019 19:30 B-Tytöt
HyPS - B-Tytöt
Eerikkilän Urheiluopisto, Futishalli
08.03.2019 19:30 T06-07
NuPS T05 - T06-07
Muijala, Kupla
09.03.2019 09:30 T08-09
TuPS Talviliiga
Tuusulan kuplahalli
09.03.2019 12:00 P10
IIF Fotboll - P10
Aktia Areena
09.03.2019 12:00 P10
IIF Fotboll - P10
Aktia Areena
09.03.2019 12:00 P09
NJS Minari Kilpa Sarja
Klaukkalan NJS-halli nap1
09.03.2019 15:45 PT12
LoPa - PT12
Muijala, Kupla
09.03.2019 16:00 T04-05
HyPS - T04-05
Eerikkilän Urheiluopisto
09.03.2019 17:00 Pinkit Stringit
Pinkit Stringit - FC Wild
Masalan Kupla
09.03.2019 19:30 P07
HJS - P07
SP-Areena
09.03.2019 19:30 Pinkit Stringit
FCK West Ladies - Pinkit Stringit
Masalan kupla
10.03.2019 09:00 Pinkit Stringit
Pinkit Stringit - OT-77
EBK-Honka areena
10.03.2019 10:00 T04-05
HJK - T04-05
EBK-Honka Areena
10.03.2019 12:00 P09
NJS Minari Haaste Sarja
Klaukkalan NJS-halli nap1
10.03.2019 12:00 P08
P08 - FC Kirkkonummi
Aktia Areena
10.03.2019 15:00 P06
P06 - KP-75/TuPS YJ
Vanerikuja 10, 04440 Järvenpää
10.03.2019 15:00 A-Pojat
Gnistan - A-Pojat
Oulunkylän Urheilupuisto 1 (Mustapekka Areena)
10.03.2019 16:00 P06
HJK - P06
Hjk kuplahalli
11.03.2019 17:00 P07
EBK - P07
13.03.2019 19:00 T08-09
SauPa - T08-09
Muijala, Kupla
13.03.2019 20:00 Pinkit Stringit
Pinkit Stringit - Espoon Tikka
Espoonlahden Kupla
15.03.2019 19:00 Seura
T04-05 - NuPS
Muijala, Kupla
15.03.2019 19:00 Seura
NuPS 05 - P06
Muijala, Kupla
15.03.2019 19:00 B-Pojat
B-Pojat - NJS
Eerikkilän Urheiluopisto
15.03.2019 20:30 M1 Edustus
LPS - M1 Edustus
Kartano TN
16.03.2019 08:30 P07
EA Talvisarja
Esport Arena
16.03.2019 15:00 P04-05
HyPS - P04-05
Villa Park TN, Torikatu 20, Hyvinkää
16.03.2019 15:30 P07
HJK Töölö turnaus
Töölön kupla
16.03.2019 17:00 P09
TiPS - P09
Eerikkilän Urheiluopisto
16.03.2019 17:15 P06
kilpa, talvisarjan pelit
Oulunkylän Urheilupuisto 1 (Mustapekka Areena)
16.03.2019 18:00 T04-05
T04-05 - HJK
Muijala, Kupla
17.03.2019 13:00 T06-07
EPS - T06-07
Espoonlahden jalkapallohalli
17.03.2019 14:30 P04-05
TiPS - P04-05
Tikkurilan lämmitetty tekis, Läntinen Valkoisenlähteentie 54 , Vantaa
17.03.2019 18:00 P07
NJS Keltainen - P07
Klaukkalan tekonurmi
17.03.2019 19:30 P06
FJK - P06
Eerikkilän Urheiluopisto
19.03.2019 17:10 P08
LoPa - P08
Muijala, Kupla
23.03.2019 08:00 P11
FCK - P11
Masalan kupla
23.03.2019 10:00 Seura
P06 - NJS
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
23.03.2019 10:00 T04-05
FC Halikko - T04-05
TN Pormestarinkatu 6, 24100 Salo
23.03.2019 10:45 T08-09
FCK - T08-09
Masalan kupla
23.03.2019 11:00 Seura
P06 - HJS
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
23.03.2019 11:30 T04-05
FC Halikko - T04-05
TN Pormestarinkatu 6, 24100 Salo
23.03.2019 14:30 T06-07
Honka - T06-07
Matinkylän TN 1 nap 1
23.03.2019 15:00 P06
Lopa - P06
Muijala, Kupla
23.03.2019 15:30 M1 Edustus
PK K-U - M1 Edustus
Tuusulan Urheilukeskus, Tekonurmi
23.03.2019 18:00 P06
P06 - FC inter
Granin halli
23.03.2019 18:30 B-Tytöt
B-Tytöt - MPS/PuVe
Merihaka
24.03.2019 08:00 T08-09
IH-K pelitällit 8v8
Sotungin kulpahalli
24.03.2019 09:45 P08
Futsal
Esport 1
24.03.2019 14:15 P08
Futsal P11 (2008)
Esport 1
24.03.2019 15:00 P06
P06 - käpa
järvenpään monitoimihalli
24.03.2019 15:30 B-Pojat
LPS - B-Pojat
Hertta Areena, Sarvastonkaari 23, 00840 Helsinki
25.03.2019 16:00 P06
HJK - P06
Tali halli TN
26.03.2019 17:10 P08
LoPa - P08
Muijala, Kupla
26.03.2019 18:00 P04-05
P04-05 - LoPa
Kisakallio TN
29.03.2019 19:00 M1 Edustus
HJS - M1 Edustus
Säästöpankki Areena
30.03.2019 08:00 P11
Sorsis-Turnaus
Säästöpankki Areena
30.03.2019 11:00 B-Tytöt
Futsal Naiset Kakkonen, Sijat 9-12
K3 Sport Arena Espoo
30.03.2019 12:00 P07
JäPS halliturnaus
Järvenpään monitoimihalli
30.03.2019 14:45 PT12
ViTa - PT12
30.03.2019 15:00 P06
P06 - vjs 2
hissikeskuskenttä
30.03.2019 15:45 P08
Futsal
LähiTapiola Sportcenter
30.03.2019 16:00 P07
HJK Miniliiga Sininen
Töölö PK 6 TN
30.03.2019 16:00 P07
HJK Miniliiga
Töölö PK 6 TN
30.03.2019 18:30 T04-05
T04-05 - HJS
Eerikkilä TN
31.03.2019 07:45 P07
EA Talvisarja
Esport Arena
31.03.2019 08:15 P07
EA Talvisarja
Esport Arena
31.03.2019 08:45 P07
EA Talvisarja
Esport Arena
31.03.2019 10:30 P08
P08 minari
Kirkkonummen keskustan tekonurmi
31.03.2019 11:30 P04-05
PPS - P04-05
Eerikkilän Urheiluopisto
31.03.2019 12:45 PT12
HGEspa Sorsis - turnaus
Haukilahti
31.03.2019 15:00 P06
P06 - reipas
Järvenpään monitoimihalli
31.03.2019 17:30 P06
Punainen
Kisakallio TN
31.03.2019 18:00 A-Pojat
GrIFK - A-Pojat
VW-Areena, Vanha Turuntie 42
31.03.2019 20:45 B-Tytöt
VJS - B-Tytöt
Aktia Areena