Tapahtumat

Rajaa tapahtumia

Tapahtumat

Syyskuu 2019
 
01.09.2019 11:00 P09
P09 - 12-j 1-krt NI/10
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
01.09.2019 12:00 T04-05
PK K-U - T04-05
Tuusula UK N 1
01.09.2019 12:00 P06
kuusysi - P06
Mukkula halli
01.09.2019 12:00 T06-07
T06-07 - TiPS/Akatemia
Rintamäki Areena TN 1/2A (Uimahallin TN 1/2A)
01.09.2019 13:00 P10
P10 - LoPa/sininen
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
01.09.2019 13:00 P10
P10 - NuPS/Punainen
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
01.09.2019 13:00 P10
P10 - NuPS
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
01.09.2019 13:30 P04-05
HooGee/EsPa - P04-05
Kaitaa TN
01.09.2019 14:00 P08
P08 - EPS
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
01.09.2019 15:00 A-Pojat
FCFJ - A-Pojat
Myllymäen TN
01.09.2019 17:00 P11
FC Wild - P11
Veikkolan Futiskenttä
01.09.2019 17:30 P11
FC Wild - P11
Veikkolan Futiskenttä
02.09.2019 17:45 P09
LoPa - P09
Asemanpellon PK 2 nap 1
02.09.2019 18:00 P07
LoPa - P07
Asemanpellon PK 1
02.09.2019 18:00 P09
P09 - IIF Fotboll
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
02.09.2019 21:00 Brown Stripes
Brown Stripes - SISU
Rintamäki Areena TN 1/2A (Uimahallin TN 1/2A)
02.09.2019 21:00 MKKI
MKKI - TuPS
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
03.09.2019 18:00 T08-09
EPS - T08-09
Espoonlahden TN 1
03.09.2019 18:30 P09
RiPS - P09
Riihimäki, Keskuskenttä TN A
03.09.2019 19:00 PT12
Espoon Liiga 2011 osa 5
Keski-Espoon Tekonurmi
03.09.2019 19:00 P06
P06 - Kasiysi
Rintamäki Areena TN 1/2A (Uimahallin TN 1/2A)
03.09.2019 19:00 P08
P08 - FC Wild
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
03.09.2019 19:05 P06
FC Wild - P06
Veikkolan Futiskenttä
03.09.2019 19:45 T04-05
LoPa - T04-05
Harjun nurmi
03.09.2019 20:15 P04-05
P04-05 - EBK
Painokiila Areena TN (Ratapuisto TN koko kenttä)
03.09.2019 20:15 Pinkit Stringit
FC G.A.B - Pinkit Stringit
Kauniaisten Keskuskenttä
04.09.2019 18:00 P10
TiPS/Akatemia 2 - P10
Rajakylän nappula 2
04.09.2019 18:00 T08-09
T08-09 - JäPS
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
04.09.2019 19:15 T06-07
T06-07 - FC Kirkkonummi/08
Painokiila Areena TN 1/2B (Ratapuisto TN 1/2B)
04.09.2019 20:00 B-Tytöt
B-Tytöt - KäPa
Rintamäki Areena TN (Uimahallin TN koko kenttä)
04.09.2019 20:45 MKKI
EPS - MKKI
Espoonlahden TN 1
05.09.2019 17:00 P10
P10 - NuPS/Punainen
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
05.09.2019 17:00 P10
NuPS/Sininen - P10
Painokiila Areena TN 1/2B (Ratapuisto TN 1/2B)
05.09.2019 18:00 T06-07
T06-07 - EIF
Rintamäki Areena TN 1/2A (Uimahallin TN 1/2A)
05.09.2019 18:00 P08
P08 - GrIFK
Painokiila Areena TN 1/2B (Ratapuisto TN 1/2B)
05.09.2019 18:00 P10
BF-46 - P10
Karjaan tekonurmi
05.09.2019 18:00 P07
Gnistan - P07
Tapuli TN
05.09.2019 18:00 P08
ToBK - P08
Porvoo jalkapallokenttä TN
05.09.2019 19:00 P08
P08 - SISU
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
05.09.2019 19:15 N1 Edustus
N1 Edustus - NJS
Rintamäki Areena TN (Uimahallin TN koko kenttä)
05.09.2019 19:15 T08-09
T08-09 - RaKe
Painokiila Areena TN 1/2B (Ratapuisto TN 1/2B)
06.09.2019 17:45 P06
P06 - FC Kirkkonummi
Rintamäki Areena TN 1/2A (Uimahallin TN 1/2A)
06.09.2019 18:00 P07
P07 - KJS
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
06.09.2019 19:00 M2 Reservi
M2 Reservi - Kasiysi/Rocky
Rintamäki Areena TN (Uimahallin TN koko kenttä)
06.09.2019 19:15 P04-05
P04-05 - LoPa
Painokiila Areena TN (Ratapuisto TN koko kenttä)
06.09.2019 20:15 M1 Edustus
SexyPöxyt - M1 Edustus
Laaksolahden TN
07.09.2019 08:30 P09
Miniliiga (PuiU)
Puistola
07.09.2019 08:30 P11
Syysturnaus Masalassa
07.09.2019 09:00 P10
Karuselli 8v8
Mäntsälän harjoitus N
07.09.2019 09:00 P08
Karusellli Syksy P11
Rajamäki TN
07.09.2019 10:00 P11
P11 - FC Kirkkonummi
Framnäs TN ½ A
07.09.2019 10:00 P10
VJS/valkoinen B - P10
Vantaankoski TN 1
07.09.2019 10:00 P10
VJS/valkoinen C - P10
Vantaankoski TN 1
07.09.2019 10:00 T08-09
Karuselliturnaus
Rajamäki TN
07.09.2019 10:30 T08-09
Karuselliturnaus
Rajamäki TN
07.09.2019 10:30 P11
KaPy - P11
Framnäs TN ½ A
07.09.2019 10:30 T08-09
Karuselliturnaus
Rajamäki TN
07.09.2019 11:00 P11
KaPy - P11
Framnäs TN ½ A
07.09.2019 11:00 P07
EPS - P07
Kivenlahden tekonurmi
07.09.2019 11:30 P11
P11 - FC Wild
Framnäs TN ½ A
07.09.2019 12:00 P06
P06 - kp-75/tups yj
Rintamäki Areena TN (Uimahallin TN koko kenttä)
07.09.2019 12:00 P11
EPS - P11
Framnäs TN ½ A
07.09.2019 12:30 P07
VJS - P07
Vantaankoski TN 1
07.09.2019 12:30 P11
P11 - FC Kirkkonummi
Framnäs TN ½ A
07.09.2019 14:00 P11
P11 - EBK
Framnäs TN ½ A
07.09.2019 14:00 T06-07
T06-07 - MPS
Rintamäki Areena TN 1/2A (Uimahallin TN 1/2A)
07.09.2019 14:00 P11
P11 - KaPy
Framnäs TN ½ A
07.09.2019 14:00 B-Tytöt
B-Tytöt - Ilves
Kuoppanummen nurmi
07.09.2019 15:00 B-Pojat
MPS - B-Pojat
Tapanila TN
08.09.2019 12:00 B-Tytöt
FC Wild - B-Tytöt
Veikkolan TN
08.09.2019 15:00 T04-05
T04-05 - NJS
Kuoppanummen nurmi
09.09.2019 18:00 P07
P07 - EBK
Rintamäki Areena TN 1/2A (Uimahallin TN 1/2A)
09.09.2019 18:00 P10
P10 - FC WILD/Valkoinen
Rintamäki Areena TN 1/2A (Uimahallin TN 1/2A)
09.09.2019 19:00 P06
EPS - P06
Kivenlahden tekonurmi
09.09.2019 20:00 Brown Stripes
EPS / Rock - Brown Stripes
Kivenlahden tekonurmi
09.09.2019 20:45 MKKI
EBK - MKKI
Keski-Espoon TN 1
10.09.2019 17:30 PT12
Espoon Liiga 2011 osa 6
10.09.2019 18:00 P10
P10 - BK-46/röd
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
10.09.2019 18:00 P10
P10 - VJS/valkoinen C
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
10.09.2019 18:45 T06-07
RaKe - T06-07
Rajamäki 1 N 8C
10.09.2019 19:00 P10
GrIFK/Wales - P10
Volkswagen halli (Kauniaisten TN) 1/2A
10.09.2019 19:00 P07
P07 - HooGee
Rintamäki Areena TN 1/2A (Uimahallin TN 1/2A)
10.09.2019 20:00 P04-05
P04-05 - LoPa
Painokiila Areena TN (Ratapuisto TN koko kenttä)
10.09.2019 21:00 Pinkit Stringit
Pinkit Stringit - Espoon Tikka
Rintamäki Areena TN 1/2A (Uimahallin TN 1/2A)
11.09.2019 18:00 P10
LoPa/valkoinen - P10
Ojaniittu TN
11.09.2019 18:15 P08
Pohjois-Espoon Ponsi - P08
Metsämaa TN nap 1
11.09.2019 18:30 T08-09
KJS - T08-09
Karkkila Helsingintie PK 2
11.09.2019 18:30 P07
EIF - P07
Tammisaaren keskuskenttä TN
11.09.2019 18:45 MKKI
KaPy - MKKI
Hansavalkama
11.09.2019 19:30 P04-05
VJS - P04-05
Myyrmäen Stadion
11.09.2019 20:00 B-Pojat
GrIFK - B-Pojat
Volkswagen halli (Kauniaisten TN)
11.09.2019 20:00 A-Pojat
HIFK - A-Pojat
Töölön pallokenttä 6
11.09.2019 20:30 N1 Edustus
LePa - N1 Edustus
Laaksolahden jalkapallohalli
12.09.2019 18:00 P10
P10 - HyPS/Sininen
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
12.09.2019 20:00 M2 Reservi
M2 Reservi - FC Glid
Painokiila Areena TN (Ratapuisto TN koko kenttä)
13.09.2019 18:00 M1 Edustus
M1 Edustus - FC Espoo/2
Kuoppanummen nurmi
13.09.2019 18:00 T04-05
T04-05 - HAlku
Rintamäki Areena TN (Uimahallin TN koko kenttä)
13.09.2019 18:00 P06
P06 - EIF
Painokiila Areena TN 1/2B (Ratapuisto TN 1/2B)
13.09.2019 18:00 P07
P07 - HJK
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
13.09.2019 18:15 P08
FC Kirkkonummi - P08
Urheilupuisto TN/Kirkkonummi
13.09.2019 19:15 T06-07
T06-07 - EPS/Akatemia
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
13.09.2019 19:30 P06
P06 - FC Honka
Rintamäki Areena TN 1/2A (Uimahallin TN 1/2A)
14.09.2019 08:00 P11
Karuselliturnaus syksy 2019
14.09.2019 08:30 P10
Karuselli
14.09.2019 11:00 P09
P09 - KJS
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
14.09.2019 11:15 T06-07
HJK - T06-07
Töölö PK Sahara TN 2
14.09.2019 11:15 P08
VJS - P08
Vantaankoski TN 1
14.09.2019 12:00 T08-09
T08-09 - LoPa
Rintamäki Areena TN 1/2A (Uimahallin TN 1/2A)
14.09.2019 12:30 P09
P09 - LePa
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
14.09.2019 13:30 P06
P06 - vjs
Rintamäki Areena TN (Uimahallin TN koko kenttä)
14.09.2019 14:00 P09
Harjoitusturnaus
14.09.2019 14:00 P08
P08 - PPS
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
14.09.2019 15:15 B-Tytöt
B-Tytöt - FC Espoo
Rintamäki Areena TN (Uimahallin TN koko kenttä)
15.09.2019 09:00 PT12
Karuselliturnaus
Veikkolan Futiskenttä
15.09.2019 10:30 P07
LePa - P07
LePa Areena
15.09.2019 11:15 T04-05
MPS - T04-05
Tapanila TN
15.09.2019 13:30 P11
FC Loviisa - P11
Volkswagen halli (Kauniaisten TN)
15.09.2019 14:30 P09
EBK - P09
Kylävainiontie 20, Espoo
15.09.2019 14:30 B-Tytöt
HJS - B-Tytöt
Pulleri TN
15.09.2019 14:30 P11
P11 - PPS
Veikkolan Futiskenttä
15.09.2019 14:30 P11
OPedot - P11
Volkswagen halli (Kauniaisten TN)
15.09.2019 15:00 P11
P11 - Fc Honka
Volkswagen halli (Kauniaisten TN)
15.09.2019 16:00 P11
Tikka - P11
Volkswagen halli (Kauniaisten TN)
15.09.2019 16:00 P11
TiPS - P11
Veikkolan Futiskenttä
15.09.2019 16:00 PT13
FC Wild - PT13
Lapinkylän nurmi; Sivojantie Kirkkonummi
15.09.2019 17:00 T08-09
T08-09 - FC SauPa
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
15.09.2019 17:00 P11
P11 - Tikka
Volkswagen halli (Kauniaisten TN)
15.09.2019 17:00 P11
TiPS - P11
Volkswagen halli (Kauniaisten TN)
15.09.2019 17:30 P11
Kasiysi - P11
Veikkolan Futiskenttä
16.09.2019 17:45 P08
LoPa - P08
Asemanpellon PK 2 nap 1
16.09.2019 18:00 T06-07
T06-07 - Fc Honka
Rintamäki Areena TN 1/2B (Uimahallin TN 1/2B)
16.09.2019 20:05 P04-05
Fc Honka - P04-05
Tapiola 2 TN
16.09.2019 21:00 Brown Stripes
Brown Stripes - HäPS
Rintamäki Areena TN 1/2A (Uimahallin TN 1/2A)
17.09.2019 18:00 P10
IIF Fotboll - P10
Inkoo Urheilukenttä N
17.09.2019 19:00 P07
P07 - Pohjois-Espoon Ponsi
Rintamäki Areena TN 1/2A (Uimahallin TN 1/2A)
17.09.2019 19:00 P08
P08 - Kasiysi
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
17.09.2019 19:30 P07
FC Espoo - P07
Laaksolahden jalkapallohalli
17.09.2019 21:00 Pinkit Stringit
Pinkit Stringit - KOPSE
Rintamäki Areena TN 1/2A (Uimahallin TN 1/2A)
17.09.2019 21:00 MKKI
MKKI - KKP
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
18.09.2019 19:00 T06-07
T06-07 - HyPS
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
19.09.2019 17:45 P09
FC Kirkkonummi - P09
Urheilupuisto Masala TN ½ A Masalantie 258, Kirkkonummi
19.09.2019 18:00 P08
P08 - FC Saupa
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
19.09.2019 18:00 T06-07
T06-07 - EBK
Rintamäki Areena TN 1/2A (Uimahallin TN 1/2A)
19.09.2019 19:15 P08
P08 - FC Wild
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
19.09.2019 19:30 B-Pojat
B-Pojat - Icehearts
Rintamäki Areena TN (Uimahallin TN koko kenttä)
19.09.2019 20:00 P06
Fc Honka - P06
Tapiola 2 TN
19.09.2019 21:00 MKKI
MKKI - Kilo IF
Painokiila Areena TN (Ratapuisto TN koko kenttä)
20.09.2019 18:00 P04-05
P04-05 - FC HIK YJ
Rintamäki Areena TN (Uimahallin TN koko kenttä)
20.09.2019 18:00 P07
P07 - FC Wild
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
20.09.2019 18:45 T04-05
FC Espoo - T04-05
Leppävaara 1 TN
21.09.2019 09:00 P08
KCM Kirkkonummi Syysturnaus
Urheilupuisto TN nap 1
21.09.2019 10:00 P10
VJS/valkoinen B - P10
Vantaankoski TN 1
21.09.2019 10:30 P10
EPS/Musta A2 - P10
Espoonlahden TN 2 nap 1
21.09.2019 11:00 P09
P09 - BK-46
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
21.09.2019 12:00 P06
PPJ - P06
Tali halli TN 1
21.09.2019 12:15 P10
P10 - GrIFK/Cardiff
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
21.09.2019 12:15 T08-09
T08-09 - EBK
Painokiila Areena TN 1/2B (Ratapuisto TN 1/2B)
21.09.2019 13:30 P10
P10 - FC WILD/Sininen
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
21.09.2019 13:30 P10
BK-46/röd - P10
Karjaan tekonurmi
21.09.2019 13:30 B-Tytöt
B-Tytöt - Honka
Rintamäki Areena TN (Uimahallin TN koko kenttä)
21.09.2019 15:00 P09
LePa - P09
Leppävaara 1 TN
21.09.2019 16:00 A-Pojat
A-Pojat - HooGee/EsPa YJ
Rintamäki Areena TN (Uimahallin TN koko kenttä)
22.09.2019 08:30 PT12
LoPa Syysturnaus
Virkkala nurmi
22.09.2019 09:30 P07
Gnistan syysturnaus
Oulunkylän Urheilupuisto 1 (Mustapekka Areena)
22.09.2019 12:00 T08-09
KJS - T08-09
Karkkila Helsingintie PK 2
22.09.2019 13:00 T04-05
T04-05 - HJK
Rintamäki Areena TN (Uimahallin TN koko kenttä)
22.09.2019 15:00 B-Tytöt
B-Tytöt - TiPS
Rintamäki Areena TN (Uimahallin TN koko kenttä)
22.09.2019 15:00 P06
lautp - P06
Lauritsala uk n
22.09.2019 16:15 M1 Edustus
FC FINNKURD - M1 Edustus
Töölö PK 6 TN
22.09.2019 17:00 T08-09
T08-09 - I-HK
Rintamäki Areena TN 1/2B (Uimahallin TN 1/2B)
23.09.2019 17:00 P04-05
ViTa/FC Lohja YJ - P04-05
Virkkala nurmi
23.09.2019 18:00 P10
P10 - GrIFK/Cardiff
Rintamäki Areena TN 1/2A (Uimahallin TN 1/2A)
23.09.2019 18:00 P09
EIF - P09
Västerbyn halli
23.09.2019 20:15 Pinkit Stringit
HyPS - Pinkit Stringit
Jokelan tekonurmi
23.09.2019 20:30 MKKI
FCK - MKKI
Hepola TN
23.09.2019 21:00 Brown Stripes
Brown Stripes - Taitodelfiinit
Rintamäki Areena TN 1/2A (Uimahallin TN 1/2A)
24.09.2019 18:00 T06-07
KJS - T06-07
Helsingintien PK Karkkila nap 1
24.09.2019 19:00 P07
P07 - EPS
Rintamäki Areena TN 1/2A (Uimahallin TN 1/2A)
24.09.2019 20:10 P07
Honka - P07
Tapiola 2 TN
24.09.2019 20:15 N1 Edustus
N1 Edustus - FC Riuhka
Rintamäki Areena TN (Uimahallin TN koko kenttä)
25.09.2019 17:45 T06-07
FC Espoo/Valkoinen - T06-07
Keski-Espoon TN 1 A
25.09.2019 19:00 P06
NJS - P06
Klaukkala Halli TN
25.09.2019 21:00 MKKI
MKKI - TuPS
Painokiila Areena TN (Ratapuisto TN koko kenttä)
26.09.2019 18:00 P07
IIF Fotboll - P07
26.09.2019 18:00 P10
P10 - FC WILD/Valkoinen
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
26.09.2019 18:00 P10
P10 - VJS/valkoinen B
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
26.09.2019 19:00 P06
P06 - FC Kirkkonummi
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
26.09.2019 19:25 T04-05
HyPS - T04-05
Kankurin TN
26.09.2019 20:15 B-Pojat
B-Pojat - EPS
Painokiila Areena TN (Ratapuisto TN koko kenttä)
27.09.2019 18:00 P06
PiTa - P06
Tali halli TN 1
27.09.2019 18:00 P07
P07 - HooGee
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
27.09.2019 19:00 M2 Reservi
M2 Reservi - Tolsa
Rintamäki Areena TN (Uimahallin TN koko kenttä)
27.09.2019 19:30 N1 Edustus
N1 Edustus - PK-50
Painokiila Areena TN (Ratapuisto TN koko kenttä)
27.09.2019 20:35 B-Tytöt
EPS - B-Tytöt
Kivenlahden tekonurmi
28.09.2019 10:00 P10
GrIFK/Italia - P10
Kauniaisten Keskuskenttä
28.09.2019 11:30 P09
HooGee - P09
Säästöpankki Areena (Haukilahti)
28.09.2019 12:00 P06
mp - P06
hänninkenttä tn
28.09.2019 12:30 P09
P09 - EPS
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
28.09.2019 14:00 T04-05
KJP/YJ - T04-05
Kymenlaakson Sähkö Stadion
28.09.2019 14:00 P08
P08 - LePa
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
28.09.2019 15:30 T08-09
T08-09 - ViTa
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
28.09.2019 16:00 T06-07
VJS - T06-07
Myyrmäki Stadion 1/2B
29.09.2019 09:00 P09
Miniliiga (Veikkola)
Veikkolan Futiskenttä
29.09.2019 10:30 P08
P08 - EsPa
Matinkylän TN 2
29.09.2019 10:30 T08-09
VJS - T08-09
Myyrmäki UT TN
29.09.2019 13:00 P10
P10 - KJS/Tiikerit
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
29.09.2019 14:00 PT12
NJS Citymarket-turnaus
Klaukkalan NJS-halli nap1
29.09.2019 14:30 P04-05
HPS - P04-05
Paloheinä TN
29.09.2019 15:00 B-Tytöt
JäPS - B-Tytöt
Koivusaaren TN
29.09.2019 16:00 A-Pojat
EPS - A-Pojat
Espoonlahden TN 1
29.09.2019 16:30 P08
Hait - P08
Helsingintien PK Karkkila nap 1
29.09.2019 17:00 T08-09
T08-09 - EPS
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
29.09.2019 17:00 M1 Edustus
EsPa - M1 Edustus
Matinkylä 1 TN
30.09.2019 19:00 P10
FC WILD/Valkoinen - P10
Veikkolan Futiskenttä
30.09.2019 19:15 T08-09
LoPa - T08-09
Muijala, Kupla